Πελάτες

 

Ενδεικτικό πελατολόγιο που συνεχώς διευρύνεται.

Μέχρι τον Μάρτιο του 2008 είχαν συνεργαστεί μαζί μας πάνω από 300 επιχειρήσεις.

Δραστηριότητα σε όλη την Ελλάδα.

Από την Ορεστιάδα μέχρι το Ναύπλιο & από την Κέρκυρα μέχρι την Μυτιλήνη

 
ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΟ ΠΕΛΑΤΟΛΟΓΙΟ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΑΝΑ ΕΙΔΟΣ ΕΡΓΟΥ.
(ΑΛΛΩΣΤΕ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΑΣ)
 
 
CE MARK & ΑΛΛΕΣ ΠΙΣΤ/ΣΕΙΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ

1. ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΤΣΑΤΣΑΡΟΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
3. ΑΦΟΙ ΣΕΛΒΙΔΗ Ο.Ε.
4. ΠΑΡΑΛΙΔΗΣ Α.Ε.
5. MECHANOPLASTIKA
6. ΧΟΥΝΤΟΥΜΑΔΗΣ
7. ΜΕΚΑΝΙΚΑ ΕΛΛΑΣ
8. ΚΕΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
9. ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ
10. ΚΙΟΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (JOHNY)
11. ΤΣΙΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
12. ΚΑΤΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
13. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ Α & Β Ο.Ε.
14. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ
15. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
16. ΑΦΟΙ ΠΕΤΡΟΥ ΕΠΕ
17. ΣΙΛΟΤΕΧΝΙΚΗ
18. ΚΑΤΣΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
19. ΓΕΝΝΑΔΙΟΣ ΑΒΕΕ
20. ΚΑΡΑΣΙΩΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
21. ΜΟΧΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.
22. ΑΦΟΙ ΣΤΕΦΑΝΟΥ CLIVANEXPORT
23. ΠΕΝΤΙΦΡΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
24. ΚΛΕΙΔΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
25. ΑΝΥΨΩΤΙΚΗ
26. ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
27. ΚΟΥΤΣΜΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
28. ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
29. ΛΑΜ ΑΕΒΕ
30. ΚΑΛΠΑΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
31. "ΘΩΚΑΣ" ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
32. ΔΑΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
33. ΓΚΑΤΖΕΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
34. ΠΥΡΟEXPRESS
35. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
36. ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
37. ΠΑΛΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
38. VIT Α.Ε.
39. INOX CENTER
40. ΜΗΧΑΝΑΓΡΟΤΙΚΗ
41. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ “MARELI”
42. Π. ΚΑΡΑΒΑΣ ΕΠΕ
43. ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
44. ΣΟΥΛΗΣ ΑΒΕΕ
45. ΚΑΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
46. ΣΙΜΟΥΛΑΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.
47. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
48. ΝΙΚ. ΣΙΜΟΥΛΑΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.
49. ΚΕΤΣΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
50. POLYPROFIL ΤΣΑΚΑΛΑΚΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ
51. ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
52. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
53. ΚΑΛΠΑΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
54. ΜΑΝΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
55. ΑΦΟΙ ΧΟΥΔΕΛΟΥΔΗ
56. ΜΗΧΑΝΑΓΡΟΤΙΚΗ - EUROPOLAT
57. ΚΥΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
58. ΤΕΚ ΕΠΕ
59. ΡΟΥΜΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
60. ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
61. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ (LIBER S.A.)
62. SMART LIFT
63. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΔΗΣ ΜΟΝΩΤΙΚΑ
64. ΘΕΟΔΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
65. ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΔΗΜ. ΚΥΚΛΩΝ ΕΠΕ
66. ΜΑΤΑ LTD ORHAN IBER
67. KOCAMAZ
68. ΚΥΚΛΩΝ ΕΠΕ
69. ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
70. ΠΑΪΤΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ «ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ ΒΟΛΟΥ Α.Ε.»
71. ΣΑΤΤΕΝ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
72. ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ
73. ΚΥΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
74. ΣΙΜΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
75. ΤΕΝ ΜΠΡΙΝΚ ΕΛΛΑΣ Ε.Π.Ε.
76. ΑΦΟΙ ΒΑΚΡΑΤΣΑ Α.Β.Ε.Ε.
77. ΧΑΤΖΗΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΑΒΕΤΕ
78. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
79. ΔΕΤΕΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
80. ΤΕΧΝΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΕΠΕ
81. Π. ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΑΒΕΕ
82. AMERICAN SNACK
83. EMHKAM ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
84. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
85. ΑΦΟΙ ΑΜΠΕΡΙΑΔΗ Ο.Ε.
86. GREENSTEEL
87. RCD Ε.Π.Ε. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
88. ΤΣΙΡΕΚΑΣ ΒΥΡΩΝ
89. ΑΦΟΙ ΚΑΒΑΦΑΚΗ
90. ΟΡΤΖΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
91. ΜΑΧΙΜ ΠΕΡΤΣΙΝΙΔΗΣ
92. ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
93. ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
94. ΠΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
95. ΠΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
96. ΓΚΑΤΖΕΛΑΚΗΣ Α.Ε.
97. ΛΑΚΙΔΗΣ Α.Ε.
98. ΜΠΟΝΑΡΟΣ-ΣΙΒΕΤΙΔΗΣ
99. ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΜΙΜΗΣ
100. ΒΙΟΝΟΤ ΝΟΤΤΑΣ ΗΛΙΑΣ
101. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
102. ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
103. ΔΑΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
104. ΣΕΝΕΚΗΣ ΕΠΕ
105. ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
106. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
107. ΦΑΧΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
108. ΑΓΓΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
109. ΣΟΛΛΑΚΙΔΗΣ-ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ
110. ΖΟΥΡΤΟΥΜΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
111. ΜΗΧΑΝΟΞ ΛΕΩΝΙΔ. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
112. ΣΟΥΡΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
113. ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΧΟΣ
114. ΟΣΤΟΥΝ
115. ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
116. ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
117. ΛΑΜΙΑΣ ΕΠΕ
118. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
119. ΘΑΝΟΣ Δ.ΦΡΥΣΣΑΣ Μ.
120. ΣΑΛΑΜΠΑΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
121. ΜΠΡΕΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
122. ΜΑΤΣΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
123. ΚΟΥΤΣΜΑΝΗΣ CRONOS
124. SMART LIFT
125. FERELECTRIC ΑΛ. ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ
126. ΜΑΝΤΖΑΒΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
127. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
128. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
129. ΜΟΣΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
130. ΚΑΛΛΙΩΣΗΣ ΝΙΚΟΣ
131. LAMIAS ΕΠΕ
132. ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ-ΧΙΩΤΗΣ
133. ΕΥΡΕΝΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΚΑΡΦΟΤΕΧΝΙΚΗ
134. WILCO
135. ΣΙΛΟΤΕΧΝΙΚΗ
136. ART SERVICE
137. ΔΥΝΑΜΙΚΗ/ΤΕΧΝΟΜΑΤΙΚ
138. ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΚΗ-ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ
139. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ
140. ΓΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
141. ΓΑΝΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
142. ΚΟΥΤΣΜΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
143. WINBERGER FILIP
144. ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ


ISO 22000 (ΠΡΩΗΝ HACCP) 

1. ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ)
2. ΠΑΠΟΥΤΣΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ)
3. ΣΑΝΤΖΙΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΥΡΟΚΟΜΕΙΟ)
4. ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΗ ΛΕΣΒΟΥ – ΑΜΠΑΝΗΣ (ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΓΙΑΟΥΡΤΗΣ)
5. Α/Σ ΑΓΙΑΣΟΥ ΛΕΣΒΟΥ (ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ)
6. ΚΟΝΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΕΡΓ. ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ)
7. ΓΚΑΡΑΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ (ΟΙΝΟΠΟΙΕΙΟ)
8. ΡΑΦΤΕΛΗ – ΠΡΩΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ & ΣΙΑ Ε.Ε. (ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ)
9. ΡΟΔΟΣ Ι. - ΡΟΔΟΣ Ο.Ε. (ΖΩΟΤΡΟΦΕΣ)
10. ΕΝΩΣΗ Α/Σ ΛΕΣΒΟΥ (ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ)
11. Α/Σ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ (ΠΑΡΑΓ. & ΕΠΕΞ. ΚΕΡΑΣΙΩΝ)
12. Α/Σ ΜΕΣΑΓΡΟΥ (ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ)
13. ΑΛΑΜΑΝΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ)
14. ΠΟΛΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ)
15. Α/Σ ΜΗΘΥΜΝΑΣ (ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ)
16. ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ)
17. Α/Σ ΜΟΝΟΛΙΘΟΥ (ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ)
18. ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ)
19. ΟΡΦΑΝΟΣ ΣΑΒΒΑΣ (ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ)
20. ΒΑΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ)
21. ΦΩΤΑΚΟΣ – ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ (ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ)
22. Α/Σ ΛΟΥΤΡΑ ΘΕΡΜΗΣ (ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ)
23. ΕΛΑΙΟΠΟΙΗΣΗ Α.Ε. (ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ)
24. Α/Σ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ (ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ)
25. ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ)
26. ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ)
27. ΔΗΜΟΣ ΦΟΥΡΝΩΝ ΚΟΡΣΕΩΝ (ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ)

ISO 9001:2000

1.   INOX CENTER   (ΠΑΓΟΛΕΚΑΝΕΣ & ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ)
2.   ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ  (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΩΝ)
3.   FRIGOPLAST (ΕΝΑΛΛΑΚΤΕΣ ΨΥΓΕΙΩΝ)
4.   ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΕΙΔΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ ΞΥΛΟΥ)
5.   DELTA THERM (ΔΡΙΝΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) (ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ - ΑΤΜΟΛΕΒΗΤΕΣ)
6.   ΔΕΝΗΣ ΜΠΕΤΟΝ (ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ)
7.   ΑΦΟΙ ΠΑΠΑΔΙΚΗ Ο.Ε. (ΞΥΛΙΝΑ ΚΟΥΦΩΜΑΤΑ)
8.   ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΕΠΙΠΛΑ ΜΠΑΝΙΟΥ & ΚΟΥΖΙΝΑΣ)
9.   ΑΦΟΙ Θ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ (ΣΩΛΗΝΟΥΡΓΕΙΑ)
10. ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΕΤΟΝ (ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ)
11. ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ (ΒΥΤΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΚΑΥΣΙΜΩΝ)
12. ΜΟΣΧΟΣ B.I.M (ΑΝΥΨΩΤΙΚΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ)
13. ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΞΗΡΩΝ ΚΑΡΠΩΝ)
14. ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΕΙΟ)
15. EUROCARGO (ΑΠΟΘΗΚΗ & LOGISTICS)
16. ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ - ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΕΡΓΑ)
17. ΗΚΤΕ Ο.Ε. (ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ - ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΕΡΓΑ)
18. ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ)
19. ΒΕΝΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ)
20. ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΕΡΙΩΝ)
21. ΜΗΧΑΝΑΓΡΟΤΙΚΗ EUROPOLAT (ΕΜΠΟΡΙΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟΥ)
22. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ (ΒΥΤΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΚΑΥΣΙΜΩΝ)
23. ΚΑΡΓΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ)
24. ΣΙΔΗΡΟΚΟΠΗ (ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦ.) (ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΙ ΚΑΔΟΙ ΑΠΟΡ/ΤΩΝ)
25. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ - ΣΙΔΕΡΩΤΗΡΙΑ)
26. ΓΡΑΜΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ. - ΓΚΟΓΚΟΥΑ Ι. (ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΙ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ)
27. ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΚΛΩΝ Ε.Π.Ε. (ΓΕΩΡΓΙΚΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ)
28. ΜΟΥΖΟΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΙ ΚΤΗΡΙΩΝ)
29. K.P SERVICES Α.Ε. MERCEDES (ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ)
30. ΡΟΔΟΣ Ι. - ΡΟΔΟΣ Ο.Ε. (ΖΩΟΤΡΟΦΕΣ)
31. ΑΡΓ. ΣΕΝΕΚΗΣ & ΥΙΟΙ ΕΠΕ (ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ) 

ΔΙΠΛΩΜΑΤΑ ΕΥΡΕΣΙΤΕΧΝΙΑΣ (Ο.Β.Ι.)

1.   INOX CENTER
2.   ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
3.   ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ Γ. & ΣΙΑ Ε.Ε.
4.   ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5.   ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
6.   THANOS TECH
7.   ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ - ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ
8.   ΣΠΑΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
9.   ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΗΛΙΑΣ
10. ΔΟΪΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11. VIT Α.Ε.
12. ΓΡΑΙΚΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
13. ΓΕΝΝΑΔΙΟΣ ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ
14. ΤΣΑΚΑΛΑΚΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
15. INOX CENTER
16. ΧΑΤΖΗΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΑΒΕΤΕ
17. ΑΚΥΛΙΔΗΣ Κ. - ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ Π.
18. ΓΕΩΡΓΑΤΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
19. ΣΤΟΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΑΔΕΙΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΒΙΟΤΕΧΝΙΩΝ – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΩΝ

1.   ΜΠΑΪΡΑΜΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ο.Ε.
2.   ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.
3.   ΔΡΟΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ
4.   ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΗ
5.   ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
6.   ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
7.   ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΓΕΝΝΑΔΙΟΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.
8.   ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
9.   ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
10. ΑΦΟΙ ΛΕΟΝΤΙΑΔΗ
11. ΚΙΟΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.
12. ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
13. ΠΑΝΤΕΛΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
14. ΘΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
15. ΚΟΝΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16. ΜΟΧΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.
17. ΤΣΙΒΕΛΕΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
19. ΧΑΤΖΗΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
20. ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
21. ΤΡΑΝΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
22. ΤΕΧΝΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΕΠΕ
23. Κ. ΧΡΥΣΑΦΗΣ & ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΥΣΑΦΗ Ε.Ε
24. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
25. ΣΤΑΝΙΤΣΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
26. ΑΓΑΠΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
27. ΚΑΡΓΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
28. ENERGY SAVE ΑΒΕΕ
29. ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
30. ΘΡΑΚΙΚΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ Α.Ε.
31. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
32. ΣΥΝ/ΣΜΟΣ ΙΜΕΡΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
33. ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
34. ΔΟΥΚΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
35. ΚΑΤΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
36. ΛΙΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
37. ΠΑΡΑΛΙΔΗΣ (ΗΛΙΑΣ) Α.Ε.
38. ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
39. ΑΦΟΙ ΦΕΙΔΑΚΗ Ο.Ε.
40. Π. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – Π. ΒΛΑΧΟΥ Ο.Ε.
41. ΚΥΚΛΩΝ ΕΠΕ
42. ΒΟΡΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
43. ΠΟΡΦΥΡΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
44. ΦΙΛΙΩΚΗΣ PIRRO
45. ΠΕΞΟΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
46. ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
47. ΓΡΑΜΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ. - ΓΚΟΓΚΟΥΑ Ι
48. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΕΥΘ. & ΣΙΑ Ο.Ε.
49. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
50. ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ ΒΟΛΟΥ Α.Ε. (ΔΡΑΜΑ)
51. ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ ΒΟΛΟΥ Α.Ε. (ΒΟΛΟΣ)
52. ΑΡΑΞ Α.Ε.
53. ΑΡΓ. ΣΕΝΕΚΗΣ & ΥΙΟΙ ΕΠΕ
54. ΡΟΤΣΚΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
55. ΑΦΟΙ ΛΑΖΑΡΙΔΗ Ο.Ε.
56. ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
57. ΑΛΙΝΔΡΟΜΙΤΗΣ ΘΩΜΑΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.
58. ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
59. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
60. ΜΗΛΙΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΑΔΕΙΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

1.   ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ
2.   ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3.   ΓΟΥΡΖΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
4.   ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ
5.   ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6.   ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ
7.   ΑΡΚΟΥΔΟΧΩΡΙΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
8.   ΚΑΡΑΚΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ
9.   ΚΑΪΔΕΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
10. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
11. Δ. ΣΦΙΓΓΟΣ - Δ. ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ
12. Γ. ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ - Γ. ΜΠΟΖΟΓΛΟΥ
13. L LOYD MARIAN
14. ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15. ΤΑΝΟΥΛΗ ΑΝΝΑ
16. ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΑΝΔΡΟΥΛΑ
17. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
18. ΠΛΟΥΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.
19. ΜΑΛΙΩΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
20. ΔΑΒΕΤΗ ΜΑΡΙΑ
21. ΚΑΠΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
22. ΜΑΡΚΑΚΗΣ Ι. & ΣΙΑ Ε.Ε.
23. ΠΡΟΙΚΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
24. ENTMONT ΜΙΛΕ
25. ΚΑΜΙΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΔΕΙΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ Δ/ΝΣΗΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΩΝ 

1. ΒΟΥΛΤΣΟΣ ΝΙΚΟΣ
2. ΜΠΑΣΤΕΡΜΑΤΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ
3. ΕΛΜΑ ΕΠΕ
4. ΦΩΤΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
5. ΣΦΥΡΙΚΛΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
6. ΠΑΡΙΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7. ΜΟΣΔΡΟΜΟΥ ΑΝΝΑ & ΣΙΑ Ε.Ε.
 

ΕΧΟΥΝ ΥΛΟΠΟΙΗΘΕΙ & ΑΛΛΑ ΕΡΓΑ ΠΟΥ ΑΠΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΩΤΕΡΩ ΛΙΣΤΑ!!!

ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΟ

Η ΣΥΝΕΧΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΟΥ SITE ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΕΡΓΑ.

Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΜΑΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΥΕΛΠΙΣΤΟΥΜΕ ...

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ.